PRO DOMÁCNOSTI

Jak na výhodnější energie pro domácností.

Domácnostem po celé České Republice pomáháme snižovat výdaje za energie formou energetické aukce. Dokážeme vyjednat až o 30 % nižší ceny než ty, které se na Vás vztahují nyní.

Seznamte se s aukcemi energií


Aukce energií je transparentní jednání o ceně založené na principu reverzní aukce. To znamená, že vyvolávací cena se může pouze snížit. Soutěžícími jsou dodavatelé energií. Soutěží o nové potenciální zákazníky, mezi kterými můžete být i Vy. Díky tomu, že AUKCE ENERGIÍ umí spojit velké množství potenciálních zákazníků v jeden celek, mají dodavatelé motivaci nabídnout výrazně lepší ceny, než jaké by mohl dostat samotný jednotlivec. Vítězem se stává ten dodavatel, který nabídne nejnižší cenu a zároveň splňuje další požadavky pořadatele. Výhodou takové aukce je to, že je rychlá, transparentní a její pořadatel - AUKCE ENERGIÍ - vše zařídí za Vás.

Ušetříme vaše náklady za energie


V průměru umíme snížit Vaše stávající výdaje za elektřinu a plyn o 20 %. Dokážeme však dosáhnout až na 30 % úsporu výdajů za energie. V praxi to znamená, že pokud měsíčně platíte zálohy za energie 3 000 Kč, dokážeme Vám díky aukci energií zajistit úsporu až 10 000 Kč ročně. Pokud máte velký dům či byt, úspora může být i výrazně větší.

Ručíme za bezpečný průběh aukce


V AUKCE ENERGIÍ dbáme na dlouhodobou spokojenost našich klientů. Průběh aukce jsme proto nastavili tak, aby byla pro domácnosti bezpečná, férová a zcela jednoduchá.

Hlavní výhody aukce energií pořádané naší společností jsou následující:

  • Aukci vyhrává vždy ten dodavatel, který nabídne nejlepší cenu za MWh.
  • Do aukce se mohou zapojit pouze dodavatelé, kteří splňují přísná kvalitativní kritéria.
  • Vysoutěžená cena je fixovaná na 2 nebo 3 roky. Nemůže se tedy stát, že by dodavatel po několika měsících cenu opět zvýšil, tak jak tomu někdy bývá u promo akcí.
  • Veškerou administrativu vyřídíme za Vás. Nemusíte se tedy bát toho, že se nevyznáte ve smlouvách a fakturách a omylem se upíšete něčemu, čemu nechcete.
  • Rádi byste si přečetli více detailů o průběhu a podmínkách aukce? Projděte si často kladené otázky a odpovědi.

Hodnocení současných zákazníků?


Za energetické soutěže pořádané společností AUKCE ENERGIÍ mluví čísla. Pomáháme optimalizovat výdaje za energie nejen domácnostem, ale i firmám, obcím a institucím.

Přihlašte svou domácnost


Celý proces přihlášení do aukce je velmi jednoduchý. Zavolejte nám na zákaznickou linku a vše společně vyřešíme po telefonu. Volejte na 541 261 119 a domluvte si schůzku s konzultantem AUKCE ENERGIÍ.

O nic dalšího se nemusíte starat. Aukci i případný přechod k výhodnějšímu dodavateli již zařídíme za Vás. O datu, od kterého odebíráte levnější energie, Vás budeme informovat telefonicky i poštou.