PRO DOMÁCNOSTI

Jak na výhodnější energie pro domácností.

Domácnostem po celé České Republice pomáháme snižovat výdaje za energie formou energetické aukce. Dokážeme vyjednat až o 30 % nižší ceny než ty, které se na Vás vztahují nyní.

Seznamte se s aukcemi energií


Aukce energií je transparentní jednání o ceně založené na principu reverzní aukce. To znamená, že vyvolávací cena se může pouze snížit. Soutěžícími jsou dodavatelé energií. Soutěží o nové potenciální zákazníky, mezi kterými můžete být i Vy. Díky tomu, že AUKCE ENERGIÍ umí spojit velké množství potenciálních zákazníků v jeden celek, mají dodavatelé motivaci nabídnout výrazně lepší ceny, než jaké by mohl dostat samotný jednotlivec. Vítězem se stává ten dodavatel, který nabídne nejnižší cenu a zároveň splňuje další požadavky pořadatele. Výhodou takové aukce je to, že je rychlá, transparentní a její pořadatel - AUKCE ENERGIÍ - vše zařídí za Vás.

Ušetříme vaše náklady za energie


V průměru umíme snížit Vaše stávající výdaje za elektřinu a plyn o 20 %. Dokážeme však dosáhnout až na 30 % úsporu výdajů za energie. V praxi to znamená, že pokud měsíčně platíte zálohy za energie 3 000 Kč, dokážeme Vám díky aukci energií zajistit úsporu až 10 000 Kč ročně. Pokud máte velký dům či byt, úspora může být i výrazně větší.

Ručíme za bezpečný průběh aukce


V AUKCE ENERGIÍ dbáme na dlouhodobou spokojenost našich klientů. Průběh aukce jsme proto nastavili tak, aby byla pro domácnosti bezpečná, férová a zcela jednoduchá.

Hlavní výhody aukce energií pořádané naší společností jsou následující:

  • Aukci vyhrává vždy ten dodavatel, který nabídne nejlepší cenu za MWh.
  • Do aukce se mohou zapojit pouze dodavatelé, kteří splňují přísná kvalitativní kritéria.
  • Vysoutěžená cena je fixovaná na 2 nebo 3 roky. Nemůže se tedy stát, že by dodavatel po několika měsících cenu opět zvýšil, tak jak tomu někdy bývá u promo akcí.
  • Poskytujeme bezplatný právní servis. Před samotným zapojením do energetické aukce vyhodnotíme Vaši smlouvu se současným dodavatelem, abychom zajistili, že se na Vás nebudou vztahovat žádné sankce či pokuty. Tento bezplatný právní servis trvá po celou dobu naší spolupráce.
  • Veškerou administrativu vyřídíme za Vás. Nemusíte se tedy bát toho, že se nevyznáte ve smlouvách a fakturách a omylem se upíšete něčemu, čemu nechcete.
  • Rádi byste si přečetli více detailů o průběhu a podmínkách aukce? Projděte si často kladené otázky a odpovědi.

Hodnocení současných zákazníků?


Za energetické soutěže pořádané společností AUKCE ENERGIÍ mluví čísla. Pomáháme optimalizovat výdaje za energie nejen domácnostem, ale i firmám, obcím a institucím.

Přihlašte svou domácnost


Celý proces přihlášení do aukce je velmi jednoduchý. Zavolejte nám na zákaznickou linku a vše společně vyřešíme po telefonu. Volejte na 541 261 119 a domluvte si schůzku s konzultantem AUKCE ENERGIÍ.

O nic dalšího se nemusíte starat. Aukci i případný přechod k výhodnějšímu dodavateli již zařídíme za Vás. O datu, od kterého odebíráte levnější energie, Vás budeme informovat telefonicky i poštou.