PRO FIRMY

Snižte výdaje za energie

Malým i velkým firmám po celé České republice pomáháme snižovat výdaje za energie formou aukce energií. Dokážeme vyjednat až o 30 % nižší ceny než ty, které se na Váš podnik vztahují nyní.

Seznamte se s aukcemi energií


Aukce energií je transparentní jednání o ceně založené na principu reverzní aukce. To znamená, že vyvolávací cena se může pouze snížit. Soutěžícími jsou dodavatelé energií. Soutěží o nové potenciální zákazníky, mezi kterými můžete být i Vaše firma nebo obec a její občané. Díky tomu, že AUKCE ENERGIÍ umí spojit velké množství potenciálních zákazníků v jeden celek, mají dodavatelé motivaci nabídnout výrazně lepší ceny, než jaké by mohl dostat samotný jednotlivec. Vítězem se stává ten dodavatel, který nabídne nejnižší cenu a zároveň splňuje další požadavky pořadatele. Výhodou takové aukce je to, že je rychlá, transparentní a její pořadatel - AUKCE ENERGIÍ vše zařídí za Vás.

Ušetříme vaše náklady za energie


V průměru umíme snížit Vaše stávající výdaje za elektřinu a plyn o 20 %. Dokážeme však dosáhnout až na 30 % úsporu výdajů za energie.

Pro jaké firmy je to vhodné?


Aukce energií je vhodná stejně tak pro malé živnostníky, střední firmy i velké podniky. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru optimalizace výdajů na energie umíme pomoci začínajícím firmám i společnostem s velkým množstvím poboček. A vůbec nezáleží na tom, zda Vaše firma podniká v průmyslu, zemědělství či službách.

Kromě změny dodavatele, která Vám umožní nakupovat silovou elektřinu a plyn za menší prostředky, jsme pro Vás schopni provést komplexní energetickou analýzu. Jejím účelem je zmapovat Váš odběr energií a navrhnout řešení s minimálními náklady. Komplexně tedy porovnáme vaše vstupy nejen na dodávkách, ale i na nastavení distribuce, která je v posledních letech velmi opomíjená.

Ručíme za bezpečný průběh aukce


V AUKCE ENERGIÍ dbáme na dlouhodobou spokojenost našich klientů. Průběh aukce jsme proto nastavili tak, aby byla pro domácnosti bezpečná, férová a zcela jednoduchá.

Hlavní výhody aukce energií pořádané naší společností jsou následující:

  • Aukci vyhrává vždy ten dodavatel, který nabídne nejlepší cenu za MWh.
  • Do aukce se mohou zapojit pouze dodavatelé, kteří splňují přísná kvalitativní kritéria.
  • Vysoutěžená cena je fixovaná na 2 nebo 3 roky. Nemůže se tedy stát, že by dodavatel po několika měsících cenu opět zvýšil, tak jak tomu někdy bývá u promo akcí.
  • Veškerou administrativu vyřídíme za Vás. Nemusíte se tedy bát toho, že se nevyznáte ve smlouvách a fakturách a omylem se upíšete něčemu, čemu nechcete.
  • Rádi byste si přečetli více detailů o průběhu a podmínkách aukce? Projděte si často kladené otázky a odpovědi.

Přihlašte svou firmu


Celý proces přihlášení do energetické aukce je velmi jednoduchý. Zavolejte nám na zákaznickou linku a vše společně vyřešíme po telefonu. Volejte na 541 261 119 a domluvte si schůzku s konzultantem AUKCE ENERGIÍ.

O nic dalšího se nemusíte starat. Aukci i případný přechod k výhodnějšímu dodavateli již zařídíme za Vás. O datu, od kterého odebíráte levnější energie, Vás budeme informovat telefonicky i poštou.