GARANCE KVALITY


Proč si vybrat AUKCE ENERGIÍ

1. Snižujeme výdaje za elektřinu a plyn
Ručíme za výhodné podmínky všem občanům

Levnější cenu energií vám může nabídnout leckdo. Od dodavatelů až po domovní prodejce. Ale pokud chcete nejvýhodnější řešení energií a zároveň stoprocentní zákaznický komfort s minimem starostí, pak je AUKCE ENERGIÍ ta správná volba.


2. Smlouva bez sankcí a pokut
Záleží nám na Vaší spokojenosti a dlouhodobé spolupráci. Proto přihláška pro námi organizované aukce není zavázána žádnými sankcemi ani pokutami za odstoupení.


3. Kompletní servis v oblasti energií
Teď, za 3 roky, napořád

Rádi vám vysvětlíme položky na faktuře, distribuční sazby, proudové hodnoty i rezervovaný příkon. Poskytujeme komplexní energetické poradenství. Víme, jak vyladit domácnost, firmu nebo obec tak, aby vždy ušetřila.

našim klientům zajišťujeme úsporu nejen napoprvé, ...
...ale každé další 2 až 3 roky na základě nových energetických aukcí
dokážeme rozpoznat vaše rezervy v oblasti energií a doporučit změnu
známe trendy a umíme je využít pro vaše aktuální i budoucí potřeby


4. Vše vyřešíme za vás
Na nás se můžete spolehnout

Dokážeme snížit vaše výdaje za energie na minimum. Díky tomu, že zastupujeme tisíce klientů, dosáhneme na podmínky, které nebývají na trhu běžně k mání. V energetické aukci zajistíme nejnižší cenu, vyjednáme ty nejlepší smluvní podmínky, které pečlivě zkontrolujeme. Hned poté začnete šetřit, bez jakýchkoliv starostí.


5. Zastupujeme klienty, ne dodavatele
Ručíme za výhodné podmínky všem občanům

S námi se nemusíte starat o žádná zdlouhavá nebo nepříjemná jednání s dodavateli. Máme s celým procesem bohaté zkušenosti a víme, jak vše udělat co nejjednodušeji a bez starostí. O vše se postaráme za vás, na základě jednoduché Dohody o zastupování.


6. Spolupracujeme s prověřenými partnery
Férová pravidla energetických aukcí

Abychom pro vás získali co nejvýhodnější podmínky, oslovujeme vždy více dodavatelů. Hledíme přitom vždy nejen na cenu, již nabízí, ale i na podmínky a smluvní dokumenty.


7. Distributor zůstává stejný
Nebojte se změny, distributor zůstává stejný

Vhodnou volbou dodavatele můžete získat lepší ceny a podmínky za energie. Nemusíte se přitom bát odpojení či přerušení dodávek, distributor vždy zůstává stejný. Pokud by přestala elektřina nebo plyn fungovat, o nápravu se obratem stará ten samý distributor, jako doposud. Kabely a trubky, které vám do domu či bytu vedou, spravuje on.


8. Sledujeme vývoj na trhu
Aby vás nic nepřekvapilo

Přesně víme, jak se trh vyvíjel v uplynulých letech a máme jasnou představu, jak se změní v nejbližších měsících. Na základě toho víme, kdy se vyplatí stávající podmínky ponechat v platnosti nebo kdy je možné získat výhodnější.